Produkte > BIVAR > MPC12-1YD12V
MPC12-1YD12V
MPC12-1YD12V Bivar
183d.ashxf2fportals2f02fproducts2fmpc12-1xdxxv.pdf
Hersteller: Bivar
IP54 Rated Sealed Panel Mount Indicators, M12 Nut and Spring Lock Washer, 12V, Yellow Housing, Yellow LED, 8mm Yellow Diffused Tinted Lens
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC12-1YD12V Bivar
Description: PNL MNT 12V YELLOW 8MM, Packaging: Bag, Voltage: 12V, Millicandela Rating: 415mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Viewing Angle: 45°, Ingress Protection: IP54, Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Weitere Produktangebote MPC12-1YD12V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC12-1YD12V Hersteller : Bivar Inc. MPC12-1XDXXV.pdf Description: PNL MNT 12V YELLOW 8MM
Packaging: Bag
Voltage: 12V
Millicandela Rating: 415mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle: 45°
Ingress Protection: IP54
Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Produkt ist nicht verfügbar
MPC12-1YD12V MPC12-1YD12V Hersteller : Bivar MPC12_1XDXXV-3001960.pdf LED Panel Mount Indicators 8mm Yellow Diff Lens IP54 Panel Mnt. Ind.