Produkte > BIVAR > MPC12-1YD24V
MPC12-1YD24V
MPC12-1YD24V Bivar
MPC12-1XDXXV.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 8mm Yellow Diff Lens IP54 Panel Mnt. Ind.
auf Bestellung 88 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC12-1YD24V Bivar
Description: PNL MNT 24V YELLOW 8MM, Packaging: Bag, Voltage: 24V, Millicandela Rating: 415mcd, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Viewing Angle: 45°, Ingress Protection: IP54, Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Weitere Produktangebote MPC12-1YD24V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC12-1YD24V MPC12-1YD24V Hersteller : Bivar 183d.ashxf2fportals2f02fproducts2fmpc12-1xdxxv.pdf IP54 Rated Sealed Panel Mount Indicators, M12 Nut and Spring Lock Washer, 24V, Yellow Housing, Yellow LED, 8mm Yellow Diffused Tinted Lens
Produkt ist nicht verfügbar
MPC12-1YD24V Hersteller : Bivar Inc. MPC12-1XDXXV.pdf Description: PNL MNT 24V YELLOW 8MM
Packaging: Bag
Voltage: 24V
Millicandela Rating: 415mcd
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Viewing Angle: 45°
Ingress Protection: IP54
Panel Cutout Dimensions: 0.47" (11.94mm)