Produkte > KEMET > MPC1260LR45
MPC1260LR45
MPC1260LR45 KEMET
KEM_L9001_MPC
Hersteller: KEMET
Description: FIXED IND 450NH SURFACE MOUNT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -20°C ~ 120°C
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 450 nH
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC1260LR45 KEMET
Description: FIXED IND 450NH SURFACE MOUNT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -20°C ~ 120°C, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Part Status: Not For New Designs, Inductance: 450 nH.
Weitere Produktangebote MPC1260LR45
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC1260LR45 MPC1260LR45 Hersteller : KEMET KEM_L9001_MPC Description: FIXED IND 450NH SURFACE MOUNT
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 450 nH
Produkt ist nicht verfügbar
MPC1260LR45 MPC1260LR45 Hersteller : KEMET KEM_L9001_MPC-1103117.pdf Fixed Inductors 0.45uH 20% 40A DCR=0.8mOhms