Produkte > BIVAR > MPC3GDW12.0
MPC3GDW12.0
MPC3GDW12.0 Bivar
MPC3XXWX_X-880360.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 3mm Grn Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 964 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC3GDW12.0 Bivar
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 35°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Weitere Produktangebote MPC3GDW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC3GDW12.0 MPC3GDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. MPC3XXWX.X.pdf Description: LED PNL IND GREEN DIFF 3MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Green
Viewing Angle: 35°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1