Produkte > BIVAR > MPC3RDW12.0
MPC3RDW12.0
MPC3RDW12.0 Bivar
MPC3XXWX_X-3001462.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 3mm Red Dif 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 1007 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC3RDW12.0 Bivar
Description: LED PNL IND RED DIFF 3MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 2mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 20°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm), Wavelength - Peak: 700nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC3RDW12.0 MPC3RDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. MPC3XXWX.X.pdf Description: LED PNL IND RED DIFF 3MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 2mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 20°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm)
Wavelength - Peak: 700nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1