Produkte > BIVAR INC. > MPC3YDW12.0
MPC3YDW12.0
MPC3YDW12.0 Bivar Inc.
MPC3XXWX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2V
Type: LED
Millicandela Rating: 20mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 35°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm)
Wavelength - Peak: 590nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC3YDW12.0 Bivar Inc.
Description: LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM LDS, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2V, Type: LED, Millicandela Rating: 20mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 35°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm), Wavelength - Peak: 590nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Weitere Produktangebote MPC3YDW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC3YDW12.0 MPC3YDW12.0 Hersteller : Bivar MPC3XXWX.X-880360.pdf LED Panel Mount Indicators 3mm Ylw Dif 12in Mtl Panel Mnt Ind.