Produkte > NXP SEMICONDUCTORS > MPC5125YVN400
MPC5125YVN400
MPC5125YVN400 NXP Semiconductors
13847170974660mpc5125.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
MCU 32-bit e300 RISC ROMLess 1.4V/1.8V/2.5V/3.3V 324-Pin TEBGA Tray
auf Bestellung 540 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 60
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC5125YVN400 NXP Semiconductors
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 324PBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 324-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 400MHz, RAM Size: 32K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Oscillator Type: External, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: e300, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.08V ~ 3.6V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I2C, USB OTG, Peripherals: DMA, WDT, Supplier Device Package: 324-PBGA (23x23), Number of I/O: 64, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC5125YVN400 MPC5125YVN400 Hersteller : NXP Semiconductors 13847170974660mpc5125.pdf MCU 32-bit e300 RISC ROMLess 1.4V/1.8V/2.5V/3.3V 324-Pin TEBGA Tray
auf Bestellung 251 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tray
Package / Case: 324-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 400MHz
RAM Size: 32K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Core Processor: e300
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.08V ~ 3.6V
Connectivity: CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I2C, USB OTG
Peripherals: DMA, WDT
Supplier Device Package: 324-PBGA (23x23)
Number of I/O: 64
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 794 Stücke:
auf Bestellung 531 Stücke: