MPC5200BV400
MPC5200BV400 Freescale Semiconductor
FSCLS07323-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 272-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 400MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Core Processor: PowerPC G2_LE
Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V