MPC52200J
MPC52200J TE Connectivity
eng_ds_1773248_e.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Res Thick Film 20 Ohm 5% 5W ±100ppm/°C Molded TO-220 RDL Loose/Tray
auf Bestellung 809 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 45
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC52200J TE Connectivity
Description: RES 20 OHM 5% 5W RADIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Non-Inductive, Safety, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Height - Seated (Max): 1.000" (25.40mm), Part Status: Active, Resistance: 20 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 905 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MPC52200J MPC52200J Hersteller : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773248&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 20 OHM 5% 5W RADIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Packaging: Tray
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Height - Seated (Max): 1.000" (25.40mm)
Part Status: Active
Resistance: 20 Ohms