Produkte > BIVAR > MPC5GDW12.0
MPC5GDW12.0
MPC5GDW12.0 Bivar
MPC5XXWX_X-2302146.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 5mm Grn Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 964 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC5GDW12.0 Bivar
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 45°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC5GDW12.0 MPC5GDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. MPC5XXWX.X.pdf Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Green
Viewing Angle: 45°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 994 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
MPC5GDW12.0 MPC5GDW12.0 Hersteller : Bivar pgurl_2601051461625500.pdf Standard Metal Panel Mount Indicators, 5mm Green