Produkte > NXP USA INC. > MPC8245LVV333D
MPC8245LVV333D
MPC8245LVV333D NXP USA Inc.
MPC8245.pdf
Hersteller: NXP USA Inc.
Description: IC MPU MPC82XX 333MHZ 352TBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 352-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 333MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: PowerPC 603e
Voltage - I/O: 3.3V