Produkte > NXP / FREESCALE > MPC8245TVV333D
MPC8245TVV333D NXP / Freescale
MPC8245ECS02AD-1127087.pdf
Hersteller: NXP / Freescale
Microprocessors - MPU INTEGRATED HOST PROC
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC8245TVV333D NXP / Freescale
Description: IC MPU MPC82XX 333MHZ 352TBGA, Packaging: Tray, Package / Case: 352-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 333MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Core Processor: PowerPC 603e, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 352-TBGA (35x35), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, RAM Controllers: SDRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote MPC8245TVV333D
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC8245TVV333D MPC8245TVV333D Hersteller : NXP USA Inc. MPC8245T_Series.pdf Description: IC MPU MPC82XX 333MHZ 352TBGA
Packaging: Tray
Package / Case: 352-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 333MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Core Processor: PowerPC 603e
Voltage - I/O: 3.3V