MPC853TZT100A
MPC853TZT100A Freescale Semiconductor
FSCLS00921-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC8XX 100MHZ 256BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 100MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V
Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23)
Ethernet: 10Mbps (1)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Communications; CPM
RAM Controllers: DRAM
Graphics Acceleration: No
Part Status: Obsolete
Additional Interfaces: HDLC/SDLC, PCMCIA, SPI, TDM, UART
auf Bestellung 2637 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC853TZT100A Freescale Semiconductor
Description: IC MPU MPC8XX 100MHZ 256BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 100MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23), Ethernet: 10Mbps (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete, Additional Interfaces: HDLC/SDLC, PCMCIA, SPI, TDM, UART.
Weitere Produktangebote MPC853TZT100A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC853TZT100A MPC853TZT100A Hersteller : NXP Semiconductors 978974502952621mpc853tec.pdf MPU PowerQUICC MPC8xx Processor RISC 32bit 0.18um 100MHz 3.3V 256-Pin BGA Tray