MPC870VR66
MPC870VR66 NXP Semiconductors
MPC875EC-1127046.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
Microprocessors - MPU 66 MHz 87 MIPS
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC870VR66 NXP Semiconductors
Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 256-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 66MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 256-PBGA (23x23), Ethernet: 10/100Mbps (2), USB: USB 2.0 (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Part Status: Obsolete, Additional Interfaces: I2C, PCMCIA, SPI, TDM, UART.
Weitere Produktangebote MPC870VR66
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC870VR66 Hersteller : Freescale MPC875EC.pdf
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
MPC870VR66 MPC870VR66 Hersteller : NXP USA Inc. MPC875EC.pdf Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V