MPC880VR66
MPC880VR66 NXP Semiconductors
MPC885EC-1127171.pdf
Hersteller: NXP Semiconductors
Microprocessors - MPU 66 MHz 87 MIPS
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC880VR66 NXP Semiconductors
Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 66MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (2), 10/100Mbps (2), USB: USB 2.0 (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Additional Interfaces: HDLC/SDLC, I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART.
Weitere Produktangebote MPC880VR66
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC880VR66 Hersteller : FREESCALE MPC885EC.pdf 2005
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
MPC880VR66 MPC880VR66 Hersteller : NXP USA Inc. MPC885EC.pdf Description: IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 66MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 95°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V