Produkte > NXP / FREESCALE > MPC885CVR133
MPC885CVR133
MPC885CVR133 NXP / Freescale
MPC885EC-1127171.pdf
Hersteller: NXP / Freescale
Microprocessors - MPU 133 MHz 176 MIPS
auf Bestellung 44 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPC885CVR133 NXP / Freescale
Description: IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 357-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 133MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA), Core Processor: MPC8xx, Voltage - I/O: 3.3V, Supplier Device Package: 357-PBGA (25x25), Ethernet: 10Mbps (3), 10/100Mbps (2), USB: USB 2.0 (1), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Communications; CPM, Security; SEC, RAM Controllers: DRAM, Graphics Acceleration: No, Security Features: Cryptography, Additional Interfaces: HDLC/SDLC, I2C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART.
Weitere Produktangebote MPC885CVR133
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPC885CVR133 MPC885CVR133 Hersteller : NXP USA Inc. MPC885EC.pdf Description: IC MPU MPC8XX 133MHZ 357BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 357-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 133MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (TA)
Core Processor: MPC8xx
Voltage - I/O: 3.3V