MPI2512V1-1R0-R
MPI2512V1-1R0-R Eaton - Electronics Division
eaton-magnetics-catalog.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 1UH 3.9A 44 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 44mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.5A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A
auf Bestellung 3629 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPI2512V1-1R0-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 1UH 3.9A 44 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 44mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.5A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.9 A.
Weitere Produktangebote MPI2512V1-1R0-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPI2512V1-1R0-R MPI2512V1-1R0-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-magnetics-catalog.pdf Description: FIXED IND 1UH 3.9A 44 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A
Produkt ist nicht verfügbar
MPI2512V1-1R0-R MPI2512V1-1R0-R Hersteller : Eaton Electronics ETON_S_A0003028091_1-2539753.pdf Power Inductors - SMD 1uH 36mOhm 4.8A