Produkte > EATON / PARTNER STOCK > MPI2512V2-R68-R
MPI2512V2-R68-R EATON / PARTNER STOCK
eaton-mpi25-v2-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - MPI2512V2-R68-R - IND 0.68UH, 6.0A, 2.5X2.0X1.2 SMT
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 29700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPI2512V2-R68-R EATON / PARTNER STOCK
Description: FIXED IND 680NH 3.4A 35MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 35mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Current - Saturation (Isat): 6A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Weitere Produktangebote MPI2512V2-R68-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPI2512V2-R68-R MPI2512V2-R68-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mpi25-v2-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 680NH 3.4A 35MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 35mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Current - Saturation (Isat): 6A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 3.4 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 3.4 A
Produkt ist nicht verfügbar
MPI2512V2-R68-R MPI2512V2-R68-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mpi25_v2_miniature_power_inductors_data_shee-1608772.pdf Power Inductors - SMD 0.68uH 6.0A