Produkte > COILTRONICS / EATON > MPI2520R1-6R8-R
MPI2520R1-6R8-R
MPI2520R1-6R8-R Coiltronics / Eaton
bus-elx-ds-10199-mpi2520-479258.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 6.8uH 1.3A 2 PAD MPI2520 Series
auf Bestellung 2731 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPI2520R1-6R8-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 6.8UH 1.3A 360MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 360mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Weitere Produktangebote MPI2520R1-6R8-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPI2520R1-6R8-R MPI2520R1-6R8-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mpi2520-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.3A 360MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 360mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Part Status: Obsolete
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A