MPI4015V2-3R3-R
MPI4015V2-3R3-R Eaton - Electronics Division
eaton-mpi40-v2-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 3.3UH 3A 92 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 92mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 31MHz
Current - Saturation (Isat): 3.2A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3 A
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPI4015V2-3R3-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 3.3UH 3A 92 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.160" L x 0.171" W (4.06mm x 4.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 92mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 31MHz, Current - Saturation (Isat): 3.2A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPI4015V2-3R3-R MPI4015V2-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mpi40-v2-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 3A 92 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD
Type: Drum Core, Wirewound
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3 A
auf Bestellung 3476 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
MPI4015V2-3R3-R MPI4015V2-3R3-R Hersteller : Coiltronics / Eaton bus-elx-ds-10651-mpi40-V2-1107605.pdf Fixed Inductors 3.3uh 76mOhm 3.8A