MPI4015V2-R22-R
MPI4015V2-R22-R Eaton - Electronics Division
eaton-mpi40-v2-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 220NH 11A 7.5 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.5mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 153MHz
Current - Saturation (Isat): 14A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 11 A
auf Bestellung 849 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPI4015V2-R22-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 220NH 11A 7.5 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.5mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 153MHz, Current - Saturation (Isat): 14A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 11 A.
Weitere Produktangebote MPI4015V2-R22-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPI4015V2-R22-R MPI4015V2-R22-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mpi40-v2-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 220NH 11A 7.5 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 11 A
Produkt ist nicht verfügbar
MPI4015V2-R22-R MPI4015V2-R22-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-mpi40-v2-miniature-power-inductors-data-shee-1608817.pdf Fixed Inductors IND 0.22uH, 12.0A 4.4x4.2x1.3 SMT, 2Pads