Produkte > COILTRONICS / EATON > MPI4040R2-4R7-R
MPI4040R2-4R7-R
MPI4040R2-4R7-R Coiltronics / Eaton
Bus_Elx_DS_4086_MPI4040-276859.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 4.7uH 1.1A 2 PAD MPI4040 Series
auf Bestellung 5480 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPI4040R2-4R7-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 4.7UH 2.2A 105MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 105mOhm, Current - Saturation (Isat): 4.3A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Weitere Produktangebote MPI4040R2-4R7-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPI4040R2-4R7-R MPI4040R2-4R7-R Hersteller : Eaton - Electronics Division MPI4040.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 2.2A 105MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 105mOhm
Current - Saturation (Isat): 4.3A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 105mOhm
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A