Produkte > COOPER BUSSMANN > MPI4040R3-2R2-R
MPI4040R3-2R2-R
MPI4040R3-2R2-R Cooper Bussmann
11018629353479product-datas.pdf
Hersteller: Cooper Bussmann
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 3.4A 0.048Ohm DCR 1616 T/R
auf Bestellung 1350 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPI4040R3-2R2-R Cooper Bussmann
Description: FIXED IND 2.2UH 3.4A 48 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 48mOhm, Current - Saturation (Isat): 7.9A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.073" (1.85mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Weitere Produktangebote MPI4040R3-2R2-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPI4040R3-2R2-R MPI4040R3-2R2-R Hersteller : Eaton 11018629353479product-datas.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 3.4A 0.048Ohm DCR 1616 T/R
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
MPI4040R3-2R2-R MPI4040R3-2R2-R Hersteller : Coiltronics / Eaton Bus_Elx_DS_4086_MPI4040-276859.pdf Fixed Inductors 2.2uH 7.9A 2 PAD MPI4040 Series
auf Bestellung 745 Stücke:
MPI4040R3-2R2-R MPI4040R3-2R2-R Hersteller : Eaton - Electronics Division MPI4040.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3.4A 48 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 48mOhm
Current - Saturation (Isat): 7.9A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.073" (1.85mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 48mOhm
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A