Produkte > COILTRONICS / EATON > MPIA2510V2-1R5-R
MPIA2510V2-1R5-R
MPIA2510V2-1R5-R Coiltronics / Eaton
eaton-mpia25-v2-automotive-miniature-power-inducto-1608735.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 1.5uH 2.5A 65mOhms AEC-Q200
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPIA2510V2-1R5-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 1.5UH 2.5A 85MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 85mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 45MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Weitere Produktangebote MPIA2510V2-1R5-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPIA2510V2-1R5-R MPIA2510V2-1R5-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mpia25-v2-automotive-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.5A 85MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 85mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 45MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A