Produkte > EATON ELECTRONICS > MPIA2510V2-R47-R
MPIA2510V2-R47-R
MPIA2510V2-R47-R Eaton Electronics
eaton_mpia25_v2_automotive_miniature_power_inducto-1608735.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD 0.47uH 6.0A 19mOhms AEC-Q200
auf Bestellung 2277 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPIA2510V2-R47-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 470NH 4.4A 25MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 25mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 100MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 6A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Part Status: Active, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 4.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPIA2510V2-R47-R MPIA2510V2-R47-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-mpia25-v2-automotive-miniature-power-inducto-1608735.pdf Power Inductors - SMD 0.47uH 6.0A 19mOhms AEC-Q200
auf Bestellung 2937 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MPIA2510V2-R47-R MPIA2510V2-R47-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mpia25-v2-automotive-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 470NH 4.4A 25MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 25mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 100MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 6A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.4 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Iron Powder
Supplier Device Package: 1008
Part Status: Active
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 4.4 A