Produkte > BUSSMANN / EATON > MPIA4015V2-4R7-R
MPIA4015V2-4R7-R
MPIA4015V2-4R7-R Bussmann / Eaton
eaton_mpia40_v2_automotive_miniature_power_inducto-1608853.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Power Inductors - SMD 4.7uH 3A 130mOhms AEC-Q200
auf Bestellung 2996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPIA4015V2-4R7-R Bussmann / Eaton
Description: FIXED IND 4.7UH 2.2A 130MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 22MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 2.2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPIA4015V2-4R7-R MPIA4015V2-4R7-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-mpia40-v2-automotive-miniature-power-inducto-1608853.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 3A 130mOhms AEC-Q200
auf Bestellung 2996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MPIA4015V2-4R7-R MPIA4015V2-4R7-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-mpia40-v2-automotive-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 3A 130mOhms AEC-Q200
MPIA4015V2-4R7-R MPIA4015V2-4R7-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mpia40-v2-automotive-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 2.2A 130MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 22MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A
Mindestbestellmenge: 7
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 2.2 A