MPIA4020V2-3R3-R
MPIA4020V2-3R3-R Eaton - Electronics Division
eaton-mpia40-v2-automotive-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 3.3UH 3.3A 85 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 85mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPIA4020V2-3R3-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 3.3UH 3.3A 85 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.195" L x 0.165" W (4.95mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 85mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 3.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPIA4020V2-3R3-R MPIA4020V2-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-mpia40-v2-automotive-miniature-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 3.3A 85 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A
auf Bestellung 5003 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
MPIA4020V2-3R3-R MPIA4020V2-3R3-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_mpia40_v2_automotive_miniature_power_inducto-1608853.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 4A 85mOhms AEC-Q200
MPIA4020V2-3R3-R MPIA4020V2-3R3-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-mpia40-v2-automotive-miniature-power-inducto-1608853.pdf Fixed Inductors 3.3uH 4A 85mOhms AEC-Q200