MPL-SE2512-R68
MPL-SE2512-R68 Monolithic Power Systems Inc.
Hersteller: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 680NH 3.9A 28 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 28mOhm
Current - Saturation (Isat): 5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 3.9 A
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPL-SE2512-R68 Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 680NH 3.9A 28 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 28mOhm, Current - Saturation (Isat): 5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 3.9 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPL-SE2512-R68 MPL-SE2512-R68 Hersteller : Monolithic Power Systems Inc. 5895 Description: FIXED IND 680NH 3.9A 28 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 28mOhm
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 3.9 A
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 31
MPL-SE2512-R68 MPL-SE2512-R68 Hersteller : Monolithic Power Systems (MPS) 5895 Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 2512, Inductance value: 0.68uH