MPL-SE4030-6R8
MPL-SE4030-6R8 Monolithic Power Systems Inc.
Hersteller: Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 2.4A 83 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard, 2 Lead
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 83mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.3A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPL-SE4030-6R8 Monolithic Power Systems Inc.
Description: FIXED IND 6.8UH 2.4A 83 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, 2 Lead, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 83mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.3A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 2.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPL-SE4030-6R8 MPL-SE4030-6R8 Hersteller : Monolithic Power Systems (MPS) 5903 Power Inductors - SMD SemiShielded Series, size dimension: 4030, Inductance value: 6.8uH
auf Bestellung 267 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
MPL-SE4030-6R8 MPL-SE4030-6R8 Hersteller : Monolithic Power Systems Inc. 5903 Description: FIXED IND 6.8UH 2.4A 83 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 83mOhm
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 2.4 A