Produkte > MICROSEMI CORPORATION > MPLAD7.5KP130A
MPLAD7.5KP130A Microsemi Corporation
rf01084_rev_b.pdf
Hersteller: Microsemi Corporation
Description: TVS DIODE 130VWM MINIPLAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Nonstandard SMD
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V
Supplier Device Package: Mini-PLAD
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 7500W (7.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPLAD7.5KP130A Microsemi Corporation
Description: TVS DIODE 130VWM MINIPLAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Nonstandard SMD, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 130V, Supplier Device Package: Mini-PLAD, Unidirectional Channels: 1, Power - Peak Pulse: 7500W (7.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.