Produkte > AMPHENOL PCTEL > MPMI2458-4-RPSMA
MPMI2458-4-RPSMA
MPMI2458-4-RPSMA Amphenol PCTEL
MPMI2458-Series.pdf
Hersteller: Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 2.45GHZ DOME RP-SMA M PAN
Features: Cable - 914mm
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications: 802.11ac
Gain: 5dBi, 7dBi
Termination: RP-SMA Male (4)
Ingress Protection: IP54
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 8.583" (218.00mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPMI2458-4-RPSMA Amphenol PCTEL
Description: RF ANT 2.45GHZ DOME RP-SMA M PAN, Features: Cable - 914mm, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, Applications: 802.11ac, Gain: 5dBi, 7dBi, Termination: RP-SMA Male (4), Ingress Protection: IP54, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 8.583" (218.00mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.45GHz, 5.4GHz, RF Family/Standard: WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.