MPP8004K2200-4 Fairview Microwave Inc.
MPP8004K2200-4.pdf
Hersteller: Fairview Microwave Inc.
4 Way High Power BroadbandCombiner SMAConnectors From 800 MHz to 4.2 GHz Rated at
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPP8004K2200-4 Fairview Microwave Inc.
Description: COMBINER SMA 800MHZ-4.2GHZ 4 WAY, Packaging: Bag, Package / Case: Module, Size / Dimension: 5.201" L x 3.902" W x 1.169" H (132.10mm x 99.10mm x 29.70mm), Insertion Loss: 1dB, Specifications: Isolation (Min) 8dB, 5° Imbalance (Typ), 1.3 VSWR (Max), Frequency: 800 MHz ~ 4.2 GHz.
Weitere Produktangebote MPP8004K2200-4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Package / Case: Module
Size / Dimension: 5.201" L x 3.902" W x 1.169" H (132.10mm x 99.10mm x 29.70mm)
Insertion Loss: 1dB
Specifications: Isolation (Min) 8dB, 5° Imbalance (Typ), 1.3 VSWR (Max)
Frequency: 800 MHz ~ 4.2 GHz
Produkt ist nicht verfügbar
MPP8004K2200-4 MPP8004K2200-4 Hersteller : Fairview Microwave MPP8004K2200-4.pdf Signal Conditioning 4 Way Broadband Combiner SMA Interface from 800 MHz to 4.2 GHz