Produkte > BIVAR > MPR3YDW12.0
MPR3YDW12.0
MPR3YDW12.0 Bivar
pgurl_2601989724981200.pdf
Hersteller: Bivar
Standard Metal Panel Mount Indicator, 3mm
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPR3YDW12.0 Bivar
Description: LED PANEL INDICATOR YLW 2V, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2V, Type: LED, Millicandela Rating: 20mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 35°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm), Wavelength - Peak: 590nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPR3YDW12.0 MPR3YDW12.0 Hersteller : Bivar pgurl_2601989724981200.pdf Standard Metal Panel Mount Indicator, 3mm
auf Bestellung 98 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 59
MPR3YDW12.0 MPR3YDW12.0 Hersteller : Bivar MPR3XXWX_X-2301663.pdf LED Panel Mount Indicators 3mm Ylw Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 472 Stücke:
MPR3YDW12.0 MPR3YDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. MPR3XXWX.X.pdf Description: LED PANEL INDICATOR YLW 2V
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2V
Type: LED
Millicandela Rating: 20mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 35°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.24" (6.10mm)
Wavelength - Peak: 590nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1