Produkte > BIVAR > MPR5BWDW12.0
MPR5BWDW12.0
MPR5BWDW12.0 Bivar
MPR5XXWX_X-2301447.pdf
Hersteller: Bivar
LED Panel Mount Indicators 5mm Blu Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 932 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPR5BWDW12.0 Bivar
Description: LED PNL IND BLUE DIFF 5MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 25mA, Voltage: 4V, Type: LED, Millicandela Rating: 15mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Blue, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 430nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPR5BWDW12.0 MPR5BWDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. MPR5XXWX.X.pdf Description: LED PNL IND BLUE DIFF 5MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 25mA
Voltage: 4V
Type: LED
Millicandela Rating: 15mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Blue
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 430nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Blue
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 99 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MPR5BWDW12.0 MPR5BWDW12.0 Hersteller : Bivar pgurl_2601296803666900.pdf Standard Metal Panel Mount Indicators, 5mm Blue