Produkte > BIVAR > MPR5GDW12.0
MPR5GDW12.0
MPR5GDW12.0 BIVAR
MPR5XXWX.X.pdf
Hersteller: BIVAR
Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; recessed; green; 5VDC; Ø8mm; MPR; cables; 300mm; 5mcd
Manufacturer series: MPR
Body material: metal
Kind of indicator: recessed
Body colour: silver
Luminosity: 5mcd
LED diameter: 5mm
Mounting hole diameter: Ø8mm
Lead length: 0.3m
Operating voltage: 5V DC
Leads: cables
Plating material: chromium
Lamp colour: green
Type of light indictaor: LED
auf Bestellung 148 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPR5GDW12.0 BIVAR
Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Green, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 568nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPR5GDW12.0 MPR5GDW12.0 Hersteller : Bivar MPR5XXWX_X-2301447.pdf LED Panel Mount Indicators 5mm Grn Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 219 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MPR5GDW12.0 MPR5GDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. MPR5XXWX.X.pdf Description: LED PNL IND GREEN DIFF 5MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Green
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 568nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 458 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
MPR5GDW12.0 MPR5GDW12.0 Hersteller : Bivar pgurl_2601986116470600.pdf Standard Metal Panel Mount Indicator, 5mm
auf Bestellung 7 Stücke: