Produkte > BIVAR > MPR5HDW12.0
MPR5HDW12.0
MPR5HDW12.0 Bivar
pgurl_2601791705385300.pdf
Hersteller: Bivar
Standard Metal Panel Mount Indicators, 5mm Red
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPR5HDW12.0 Bivar
Description: LED PANEL INDICATOR RED 2V, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2V, Type: LED, Millicandela Rating: 40mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 625nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Weitere Produktangebote MPR5HDW12.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPR5HDW12.0 Hersteller : Bivar Inc. MPR5XXWX.X.pdf Description: LED PANEL INDICATOR RED 2V
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2V
Type: LED
Millicandela Rating: 40mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 625nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Produkt ist nicht verfügbar
MPR5HDW12.0 MPR5HDW12.0 Hersteller : Bivar MPR5XXWX_X-2301447.pdf LED Panel Mount Indicators 5mm HE Red Diff 12in Mtl Panel Mnt Ind.