Produkte > BIVAR INC. > MPR5RDW12.0
MPR5RDW12.0
MPR5RDW12.0 Bivar Inc.
MPR5XXWX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 2.1V
Type: LED
Millicandela Rating: 2mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Red
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 700nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 328 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPR5RDW12.0 Bivar Inc.
Description: LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 2.1V, Type: LED, Millicandela Rating: 2mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Red, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 700nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPR5RDW12.0 MPR5RDW12.0 Hersteller : Bivar MPR5XXWX_X-2301447.pdf LED Panel Mount Indicators 5mm Red Dif 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MPR5RDW12.0 MPR5RDW12.0 Hersteller : Bivar pgurl_2601776380724600.pdf Standard Metal Panel Mount Indicators, 5mm Red