Produkte > BIVAR INC. > MPR5YDW12.0
MPR5YDW12.0
MPR5YDW12.0 Bivar Inc.
MPR5XXWX.X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS
Packaging: Bag
Current: 30mA
Voltage: 2V
Type: LED
Millicandela Rating: 25mcd
Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 40°
Ratings: Vf (Typ), If (Max)
Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm)
Wavelength - Peak: 590nm
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Yellow
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPR5YDW12.0 Bivar Inc.
Description: LED PNL IND YELLOW DIFF 5MM LDS, Packaging: Bag, Current: 30mA, Voltage: 2V, Type: LED, Millicandela Rating: 25mcd, Termination Style: Wire Leads - 12" (304.80mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 40°, Ratings: Vf (Typ), If (Max), Panel Cutout Dimensions: 0.32" (8.13mm), Wavelength - Peak: 590nm, Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPR5YDW12.0 MPR5YDW12.0 Hersteller : Bivar MPR5XXWX_X-2301447.pdf LED Panel Mount Indicators 5mm Ylw Dif 12in Mtl Panel Mnt Ind.
auf Bestellung 67 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MPR5YDW12.0 MPR5YDW12.0 Hersteller : Bivar pgurl_2601739762689800.pdf Standard Metal Panel Mount Indicator, 5mm