MPX105K305H
MPX105K305H Cornell Dubilier Knowles
MPX.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm)
auf Bestellung 4294 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPX105K305H Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 305VAC RADIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote MPX105K305H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPX105K305H MPX105K305H Hersteller : Cornell Dubilier mpx.pdf Cap Film Suppression X2 1uF 630VDC/305VAC PP 10%( 32 X 11 X 20mm) Radial Plastic Rectangular Can 27.5mm 110°C
Produkt ist nicht verfügbar
MPX105K305H MPX105K305H Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPX.pdf Film Capacitors 1uF 305V