MPX156K305R
MPX156K305R Cornell Dubilier Knowles
MPX.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 15UF 10% 305VAC RADIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 1.791" (45.50mm)
Capacitance: 15 µF
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPX156K305R Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 15UF 10% 305VAC RADIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 1.791" (45.50mm), Capacitance: 15 µF, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Weitere Produktangebote MPX156K305R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPX156K305R MPX156K305R Hersteller : Illinois Capacitor / CDE film_products_detail_80439-1128870.pdf Film Capacitors 15uF 305V