Produkte > CORNELL DUBILIER > MPX206K305R
MPX206K305R
MPX206K305R Cornell Dubilier
mpx.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film Suppression X2 20uF 630VDC/305VAC PP 10%( 57.5 X 30 X 45mm) Radial Plastic Rectangular Can 52.5mm 110°C
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPX206K305R Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 20UF 10% 305VAC RADIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 2.067" (52.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 1.791" (45.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 20 µF, Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPX206K305R MPX206K305R Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPX.pdf Description: CAP FILM 20UF 10% 305VAC RADIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 2.067" (52.50mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 1.791" (45.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 20 µF
Size / Dimension: 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
auf Bestellung 390 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
MPX206K305R MPX206K305R Hersteller : Cornell Dubilier mpx.pdf Cap Film Suppression X2 20uF 630VDC/305VAC PP 10%( 57.5 X 30 X 45mm) Radial Plastic Rectangular Can 52.5mm 110°C
Produkt ist nicht verfügbar
MPX206K305R MPX206K305R Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPX.pdf Film Capacitors 20uF 305V