MPX334K305E
MPX334K305E Knowles / Illinois Capacitor
MPX.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.33uF 305V
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPX334K305E Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPX334K305E MPX334K305E Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPX.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.394" W (18.00mm x 10.00mm)