MPX335K305H
MPX335K305H CDE / Illinois Capacitor
MPX-2944692.pdf
Hersteller: CDE / Illinois Capacitor
Film Capacitors 3.3uF 305V
auf Bestellung 560 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPX335K305H CDE / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 305VAC RADIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPX335K305H MPX335K305H Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPX.pdf Description: CAP FILM 3.3UF 10% 305VAC RADIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 1.319" (33.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm)