Produkte > CORNELL DUBILIER > MPX474K305G
MPX474K305G
MPX474K305G Cornell Dubilier
mpx.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film Suppression X2 0.47uF 630VDC/305VAC PP 10%( 26 X 10 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C
auf Bestellung 11388 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11388
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPX474K305G Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPX474K305G MPX474K305G Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPX.pdf Film Capacitors 0.47uF 305V
auf Bestellung 10373 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
MPX474K305G MPX474K305G Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPX.pdf Description: CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
Mindestbestellmenge: 10
MPX474K305G MPX474K305G Hersteller : Cornell Dubilier mpx.pdf Cap Film Suppression X2 0.47uF 630VDC/305VAC PP 10%( 26 X 10 X 19mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C