MPX684K305E
MPX684K305E Cornell Dubilier Knowles
MPX.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
auf Bestellung 1939 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPX684K305E Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.886" (22.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm).
Weitere Produktangebote MPX684K305E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPX684K305E MPX684K305E Hersteller : Cornell Dubilier mpx.pdf Cap Film Suppression X2 0.68uF 630VDC/305VAC PP 10%( 18 X 12.5 X 22mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C
Produkt ist nicht verfügbar
MPX684K305E MPX684K305E Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPX.pdf Film Capacitors 0.68uF 305V