MPX684K305G
MPX684K305G Knowles / Illinois Capacitor
MPX.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.68uF 305V
auf Bestellung 432 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPX684K305G Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote MPX684K305G
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPX684K305G MPX684K305G Hersteller : Cornell Dubilier mpx.pdf Cap Film Suppression X2 0.68uF 630VDC/305VAC PP 10%( 26 X 11 X 20mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C
Produkt ist nicht verfügbar
MPX684K305G MPX684K305G Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPX.pdf Description: CAP FILM 0.68UF 10% 305VAC RAD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.807" (20.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm)