MPXB334K305E
MPXB334K305E Cornell Dubilier Knowles
MPX.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm)
Capacitance: 0.33 µF
Size / Dimension: 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MPXB334K305E Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 305VAC RAD, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.768" (19.50mm), Capacitance: 0.33 µF, Size / Dimension: 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm).
Weitere Produktangebote MPXB334K305E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MPXB334K305E MPXB334K305E Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MPX.pdf Film Capacitors 0.33uF 305V