Produkte > AIRBORN > MQ-212-025-113-0000
MQ-212-025-113-0000
MQ-212-025-113-0000 AirBorn
airborn_airbs01001-1.pdf
Hersteller: AirBorn
D-Sub Mil Spec Connectors Microminiature Series .050
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MQ-212-025-113-0000 AirBorn
Description: CONN MICRO-D PLUG 25POS SLDR CUP, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Type, Micro-D, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Shell Material, Finish: Aluminum Alloy, Nickel Plated, Electroless, Shell Size, Connector Layout: 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row, Primary Material: Metal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MQ-212-025-113-0000 MQ-212-025-113-0000 Hersteller : Airborne viewattpub(110).pdf Conn Micro-D PIN 25 POS 0.635mm Solder Cup ST Cable Mount 25 Terminal 1 Port AirBorn
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 5 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
MQ-212-025-113-0000 Hersteller : AirBorn, a Molex company ctm025.pdf?channelToken=5c85c5870c804bf9a48843d8b02a468a Description: CONN MICRO-D PLUG 25POS SLDR CUP
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 3A