MR075A104JAA
MR075A104JAA KYOCERA AVX Components
mr-series.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.1uF 50V C0G 5% Radial 10.16mm 125°C Bulk
Produktbewertung abgeben
Technische Details MR075A104JAA KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 0.1UF 50V NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.490" L x 0.140" W (12.44mm x 3.55mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.490" (12.44mm), Capacitance: 0.1 µF.
Weitere Produktangebote MR075A104JAA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MR075A104JAA Hersteller : KYOCERA AVX MR-Series.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.490" L x 0.140" W (12.44mm x 3.55mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.490" (12.44mm)
Capacitance: 0.1 µF