MRF6S18100NBR1 Freescale Semiconductor
FSCLS06606-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 28V TO272-4
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-272BB
Frequency: 1.99GHz
Power - Output: 100W
Gain: 14.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: TO-272 WB-4
Voltage - Rated: 68 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 900 mA
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details MRF6S18100NBR1 Freescale Semiconductor
Description: RF MOSFET LDMOS 28V TO272-4, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-272BB, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 1.99GHz, Power - Output: 100W, Gain: 14.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: TO-272 WB-4, Voltage - Rated: 68 V, Voltage - Test: 28 V, Current - Test: 900 mA.
Weitere Produktangebote MRF6S18100NBR1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
MRF6S18100NBR1 FSCLS06606-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw MRF6S18100N.pdf
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
tariffCode: 85412900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
auf Bestellung 25 Stücke:
MRF6S18100NBR1 MRF6S18100NBR1 Hersteller : NXP USA Inc. MRF6S18100N.pdf Description: RF MOSFET LDMOS 28V TO272-4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-272BB
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.99GHz
Power - Output: 100W
Gain: 14.5dB
Technology: LDMOS
Voltage - Rated: 68 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 900 mA